ERTUĞRULGAZİ’DE NÖBET DEĞİŞİMİ

Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği Halk Oyunları, Gençlik Komisyonu Yönetimi’nde geçtiğimiz günlerde değişim gerçekleşti. Gençlik komisyonu başkanlığına Semih Yıldız getirildi.

Yayınlama: 14.12.2019
830
A+
A-

Törende görevini devreden Hasan Vezir, “Uzun Zamandır sahiplendiğim evim olarak gördüğüm Ertuğrulgazi Derneği’nde Halk Oyunları, Gençlik Komisyonu yönetiminde ve son olarak da başkan olarak görev yaptım. Görev yaptığım süre zarfında her zaman derneğimizin adına yakışır görevler yaptık. Yardıma muhtaç kim varsa yanında olduk. Bu zamana kadar benimle birlikte görev yapan genç arkadaşlarıma abilerime teşekkür ederim. Bir hatam bir kusurum olduysa özür dilerim. Başkanlığı devredeceğim Semih başkana Allah kolaylık versin. Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

 

Görevi devralan Semih Yıldız ise, şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle bu görevi bana layık gören yönetim kuruluna teşekkür ederim. Bana görevi teslim eden Hasan kardeşime de yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Allah razı olsun. Kimsenin şüphesi olmasın ki tek amacımız derneğimizin adına yakışır faaliyetler, aktiviteler yapmak. Sözlerime son verirken herkese geldiği için teşekkür eder hayırlı akşamlar dilerim” dedi.

 

Törende son olarak açıklamalarda bulunan Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği Başkanı Faruk Toptaş, “Seçildiğiniz günden beri üstüne basarak gençlerimizi dernek çatısı altında buluşturmaya, faaliyetlere, programlara ortak etmeye özen gösteren bir yönetim anlayışınız sahibiz. Gençler ülkemizin ve derneğimizin yüz akı geleceğidir. Bu bağlamda bu akşam yeni bir kan değişikliğine gidiyoruz. Bundan önce hizmet eden gençlerimize teşekkür ederek, yeni gençlik kolları başkanımız Semih Yıldız’a yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

 

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.