Kadınlar gününe özel Airfryer ödüllü atık yağ kampanyası başlıyor

Yayınlama: 02.03.2023
189
A+
A-

İnegöl Belediyesi, atık yağların uygunsuz şekilde bertaraf edilerek çevre kirliliğine yol açmasını önlemek adına 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü de fırsata çevirerek bir kampanya düzenledi. “Daha sağlıklı yaşam ve daha temiz çevre için atık yağlarınızı biriktirin” sloganıyla, en çok bitkisel atık yağ getiren 1 kişiye Airfryer hediye edilecek.

İnegöl Belediyesi, atıkların kaynağında ayrıştırılması ve geri dönüşüm konusunda hayata geçirdiği farkındalık çalışmaları ile bu alanda önemli kazanımlar elde ediyor. Daha önce atık pil, elektronik atıklar ve tekstil atıkları ile ilgili düzenlenen kampanyalarla vatandaşlarda bilinç oluşturacak adımlar atılırken, bu defa atık yağ için kampanya düzenlendi.

EN FAZLA ATIK YAĞ GETİRENE HEDİYE VERİLECEK


İnegöl Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü iş birliğinde “Daha Sağlıklı Yaşam ve Daha Temiz Çevre İçin Atık Yağlarınızı Biriktirin” sloganıyla yeni bir kampanyanın başlayacağı duyuruldu. 06-07 Mart tarihlerinde en fazla bitkisel atık yağ getiren 1 kişiye Airfryer hediye edilecek.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KAMPANYA

Bu kampanya aynı zamanda 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel olarak gerçekleştirilecek. Atık yağlar Merkez Belediye Binasında Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından toplanacak. Ancak firmalar kampanyaya katılamayacak. Sadece bireysel katılımlar değerlendirilecek.

HABER: BİLAL KORKUTBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş