MAHMUTOĞLU TEKSTİL 24 PERSONEL ALACAK

Yayınlama: 10.06.2024
366
A+
A-

İş arayan ve işvereni buluşturmaya devam eden İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Organize Sanayi Bölgesinde üretimini sürdüren Mahmutoğlu Tekstil fabrikasının 24 personel alımı yapacağını duyurdu.

İnegöl Belediyesi’nin 2018 yılı Kasım ayında iş arayan vatandaşlar ve işverenleri buluşturabilmek adına kurduğu İstihdam Merkezi, üretim merkezi İnegöl’ün istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda bir yandan iş arayan vatandaşları havuzunda toplayıp bir yandan da eleman arayan firmalarla iletişimini sürdürerek doğru işe doğru kişiyi yönlendirme görevi üstlenen İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, İnegöl Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren tekstil fabrikasında çalışacak 24 personel alımı yapılacak yeni bir iş duyurusu paylaştı.

FARKLI NİTELİKLERDE PERSONELLER ALINACAK


İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, Mahmutoğlu Tekstil firmasında çalışmak üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İstihdam Merkezimizle iş birliği yapan Mahmutoğlu Tekstil firması 5 farklı alanda personel alımı yapacak. JET boya makinesi operatörü 4 kişi, baskı operatörü 4 kişi, baskı boya mutfağı 4 kişi, şardon operatörü 8 kişi ve ram operatörü 4 kişi olmak üzere toplam 24 erkek personel alımı yapılacak. 3 vardiya çalışma sistemiyle çalışan firmada servis imkanı bulunuyor.”

BAŞVURULAR 13 HAZİRAN ÇARŞAMBA PERŞEMBE ALINACAK

“Mahmutoğlu Tekstil firması personel alımı için başvurular 13 Haziran Perşembe günü 14.00’da İnegöl Belediyesi Yeni Hizmet Binası zemin katındaki çok amaçlı salonda alınacak. Yapılacak alımla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 hatları üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilirler.”

HABER: BİLAL KORKUTBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş