Doğugücü’nün Afyon kampı start aldı

Yayınlama: 01.09.2023
65
A+
A-

İnegöl’ün Bölgesel Amatör Lig temsilcisi Doğugücü Spor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Afyon kampına başladı. Yeni sezonda hedefin kesinlikle 3. Lig olduğunu belirten Kulüp Başkanı Yasin Uçkun, “Transferlerimizi, hazırlıklarımızı 3. Lig hedefi ile gerçekleştirdik ve gerçekleştiriyoruz” dedi.

Bu sezon İnegöl’ün Bölgesel Amatör Lig’deki tek temsilcisi olan Doğugücü Spor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Afyon kampına başladı.

Hazırlık ve transferlerle ilgili açıklamalarda bulunan Doğugücü Spor Kulübü Başkanı Yasin Uçkun, şu ifadeleri kullandı:

“Bildiğiniz üzere geçtiğimiz sezon ilk defa mücadele ettiğimiz Bölgesel Amatör Lig’de iyi sonuçlar aldık. Ama bu sonuçlar 3. Lig için yeterli olmadı. O dönem ki yönetici arkadaşlarımız olağanüstü gayret ile takımın itici gücü olmuştu. Daha sonra bu kardeşlerimizin de teveccühü ile Doğugücü Spor Kulübünün başkanlığına seçildik. Yine yönetici arkadaşlarımızın desteği ile hedef 3. Lig dedik. Bu anlamda da çalışmalarımıza başladık”

“Göreve gelmemizi akabinde yaptığımız istişareler neticesinde 3. Lig’e çıkmak için yönetici arkadaşlarımız ile birlikte taşın altına elimizi koyduk ve bizleri bir üst lige çıkaracağına inandığımız futbolcu kardeşlerimiz ile görüşmelere başladık. Hocamızın talep ettiği futbolcu kardeşlerimiz ile anlaştık. Bizler, hem yönetim hem teknik heyet hem futbolcu hem de taraftar anlamında bu yıl 3. Lige çıkacağımıza canı gönülden inanıyoruz”

“Bugün yeni sezon hazırlıkları için takımımız Afyon kampına başladı. İnşallah iyi bir hazırlık döneminin ardından lige tam anlamı ile hazır olacağız. Ben yeni sezonun İnegöl’deki tüm takımlara hayırlar getirmesini temenni ediyorum. İnşallah kazasız, belasız, sakatlıksız bir sezon olur”

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.