Güneş’ten maç sonu değerlendirmesi; ZAMANA iHTiYAÇ VAR

Yayınlama: 03.10.2023
40
A+
A-

İnegölspor’un deplasmanda 3-3’lük Soma beraberliği sonrasında açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Bahaddin Güneş, biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu ifade etti.

2.Lig temsilcimiz İnegölspor, kritik Soma deplasmanında 3-1 geriye düşmesine rağmen skoru 3-3’e taşıyarak sahadan 1 puan ile ayrılmasını başardı.

İNEGÖLSPOR’U HAKETTİĞİ YERE GELECEK

Maç sonrası açıklamalarda bulunan İnegölspor Basın Sözcüsü Melih Uçaravcı, İnegölspor’un hak ettiği yere geleceğini belirterek “Taraftarımızın desteği ile oynanan futbolu hepimiz gördük. Biz deplasmanda değil ev sahibi gibi hissettik kendimizi. Bahaddin Hocamız geldi, takımda ciddi bir fark var. Oynanan futboldan herkes memnun. Bu hafta gol ile tanıştık, önümüzdeki hafta ise 3 puan ile tanışacağız. Tüm ilçe halkımızı stada bekliyoruz.  İnşallah İnegölspor hak ettiği yere gelecek. Bunun için sonuna kadar çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

LİG UZUN MARATON

İnegölspor Başkan Yardımcısı Serkan Deyirmenci ise, “Ümitsizliğe kapılmaya gerek yok. İnegölspor hak etmediği yerde ama ben inanıyorum hocamızla güzel işler yapacağız. Lig uzun maraton. Daha yolun başındayız. İnşallah İnegöl’e çok güzel işler yapacağız. Bunun için çalışacağız. Taraftarımıza çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

BİRAZ ZAMAN LAZIM

Son olarak açıklamalarda bulunan İnegölspor Teknik Direktörü Bahaddin Güneş ise, “Dün dünde kaldı. Taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Takımımın durumunu gördüm ve bu şekilde oynamamız lazım dedim. Rakip çok dirençli bir takım. Genç oyuncular, aç oyuncular. Ben golü attığımızda bile sakin olun dedim. Bir yeri kapatamıyorum. Bu takımı düzlüğe çıkarmam için zaman lazım. Çok kuvvetsiz bir takımımız var. Kaliteli oyuncularımız var ama kuvvetsizler. Çok genç oyuncuları aldık oyuna. Bu bir başlangıç. Oyun olarak fena değiliz ama güç olarak kötüyüz. Bu gücü bulmak 3-4 haftayı bulur. İnşallah düzelteceğiz”

KALPTEN OYNARSANIZ KAZANIRSINIZ

“Rakibimiz çok koşan bir takım, bizim takımda kontra atacağa çıkacak bir takım. Yakın oynadık bu işi yırttık. Git geller olacak. Formayı kim hak ederse o formayı alacak. Çok kötü demorolije olan bir takımız var. Devre arasında topçularımla konuştum, kalpten oynayın kazanırsınız dedim” ifadelerini kullandı.

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.