İnegöl Belediyesinden Anneler Gününe Özel Kahve Makinesi Hediyeli Kampanya

Yayınlama: 10.05.2024
66
A+
A-

İnegöl Belediyesi 12 Mayıs’ta kutlanacak Anneler Günü öncesi Kahve Makinesi hediyeli atık yağ kampanyası düzenliyor. 13 Mayıs’a kadar en çok bitkisel atık yağ biriktiren 1 kişiye kahve makinesi hediye edilecek.

Özel günler ile belirli gün ve haftalar kapsamında düzenlediği farkındalık çalışmalarıyla bilinç oluşturmaya gayret eden İnegöl Belediyesi, Anneler Gününü de fırsata çevirdi. Lavabolara döküldüğünde yer altı sularının ciddi oranda kirlenmesine yol açan bitkisel atık yağlar, Anneler Gününde kahve makinesine dönüşecek.

5 LİTRE VE ÜZERİ YAĞLAR ADRESİNİZDEN TESLİM ALINACAK


İnegöl Belediyesinden konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Sosyal farkındalık çalışmalarımız kapsamında Anneler Gününde en çok bitkisel atık yağ biriktiren 1 kişiye kahve makinesi hediye ediyoruz. Doğaya temiz bir iz bırakın sloganıyla, atık yağları toplayarak hem çevre kirliliğinin önüne geçiyoruz hem de annelerimize güzel bir hediye sunuyoruz. 5 litre ve üzeri biriktirilen atık yağları 153 Çözüm Merkezimizi arayarak kapınızdan aldırabilirsiniz. Atık yağ teslimi tarihleri 9-13 Mayıs.”

Öte yandan, kampanyaya katılımın sadece bireysel olduğu ve işletmelerin katılamayacağı da ifade edildi.

HABER: BİLAL KORKUTBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş