İnegölspor’da kalıcı gelir hamlesi

Yayınlama: 16.06.2023
110
A+
A-

TFF 2. Lig’de mücadele eden temsilcimiz İnegölspor, kalıcı gelir sağlamak için kulüp tesislerine elektrikli araç şarj ünitesi kurulumu için Türkiye’nin En yaygın elektrikli şarj istasyonu ağı olan ZES Enerji şirketi ile anlaşma sağladı. Böylelikle elektrikli araçlar kulüp tesislerinde şarj edildikçe kulübe maddi gelir sağlanmış olacak.

İnegölspor Kulüp Başkanı Osman Sevim, Kulübümüze maddi gelir sağlamak adına önemli bir projeye imza attıklarını belirterek,

“ZES şirketi yetkilileri ile kulüp tesislerimizde görüşme yaptık. Kulüp olarak ZES şirketi ile 5 yıllık sözleşme imzalayacağız ve kulüp tesislerimizde 5 yıl boyunca bu hizmet verilecek. Tesislerimize 60 kilowattlık hızlı şarj istasyonları kurulacak. Kurulumu masrafları ZES şirketi tarafından karşılanacak. İlçe halkımız elektrikli araçlarını bu istasyonda şarj edecek ve kulübümüz buradan ciddi bir gelir elde etmiş olacak. Bu çalışma kısa sürede sona erecek. Bu vesile ile elektrikli araçlarını şarj etmek için tüm ilçe halkımızı tesislerimize davet ediyoruz. Kulübümüze bu tarz kalıcı gelir sağlamak için çalışmalarımız sürecek. İnşallah bu yatırım hem kulübümüz adına hem de bölge halkı adına güzel bir kazanım olacak. Yaptığımız bu anlaşmanın hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Kulübe kalıcı gelirler ve uzun vadeli yatırımlar kazandırma yolunda çalışmalarını sürdüren Başkan Sevim ile yönetim kurulu üyeleri, tesislere güneş enerjisi sistemi kurmak için Akkaşoğlu Grup Enerji Sanayi ve Global Yatırım firma sahibi Tevfik Akkaş ile sponsorluk görüşmelerine de başladı.

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.