Orhaniyespor’dan İnegölspor’a ziyaret

Yayınlama: 27.07.2023
27
A+
A-

Orhaniyespor Kulüp Başkanı Tevfik Demirhan ile yönetim kurulu üyeleri, İnegölspor Kulüp Başkanı Osman Sevim ile yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Orhaniyespor Kulüp Başkanı Tevfik Demirhan, şunları söyledi:

“Öncelikle yeni görevinizde sizlere başarılar diliyoruz. Orhaniyespor olarak her daim sizlerin yanınızdayız. Osman başkanımız ve yönetim kurulu göreve geldiği günden itibaren gerçekten çok güzel projelere imza attı. İnşallah bunun devamında da sportif başarı da elde edilir ve İnegölspor’umuz hak ettiği bir üst lige çıkar”

İnegölspor Kulüp Başkanı Osman Sevim ise “Ziyaretiniz bizleri son derece mutlu etti. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içinde İnegölspor’umuzu hak ettiği noktalara taşıyacağız. Bunun için yönetim kurulumuzla gece gündüz demeden çalışıyoruz. Sizlere de başarılar diliyoruz. Hem futbol hem voleybol hem de birçok eğitim ve sportif alanda güzel işlere imza atıyorsunuz. Bizlerde sizlerin her zaman yanınızdayız. Hepimiz şehrimizin başarısı için mücadele ediyoruz. Allah muvaffak etsin” dedi.

HABER: BİLAL KORKUTBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.