Osman Sevim adaylığını açıkladı

Yayınlama: 23.05.2023
572
A+
A-

İnegölspor eski yöneticisi Osman Sevim, kongre öncesi kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunarak, İnegölspor başkanlığı için adaylığının açıkladı.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Sevim, şu ifadeleri kullandı:

“Değerli İnegölspor sevdalıları, İnegölspor’un değerli mevcut yönetim kurulu arkadaşlarımız geçtiğimiz günlerde olağanüstü kongre kararı aldı. Bu kararın da gerekçesi; İnegölspor Kulübü’müzün geleceğini kurtarmak ve ilçemizin beklentilerini gerçekleştirebilecek bir yönetimin önünü açmak olarak açıklanmıştır. Saygı duyduğum büyüklerim ve dostlarımla yaptığım istişareler sonucunda bir İnegölspor sevdalısı olarak elimizi taşın altına koyma zamanın geldiğini düşünüyorum”


İnegölspor’u istenilen seviyeye getirebileceklerini ifade eden Sevim; “Kökleri 1954 yıllarına dayanan, şanlı Türk milli takımına üç futbolcu veren tek ilçe takımı olan İnegölspor’u onlarca kez milli takım formasını giymiş hatta kaptanlık pozu bandını defalarla takmış İsmail Arca ruhuna tekrar kavuşturmak için talip olduğumu tüm kamuouyuna ve değerli İnegölspor camiasına duyurmak istiyorum. Bu değerli görevi delegelerimiz tarafından layık görülmem halinde, ben ve yeni yönetim kurulumuzun kulübümüzü başarıdan başarıya koşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için canla başla çalışacağımızın sözünü tüm camiamıza veriyorum. Sadece İnegöl’de değil, ülke genelinde de camiamıza değer verenleri en iyi şekilde temsil edebilmek, onların gurur duymalarını sağlayabilmek için çok çalışacağız. Yönetim kurulu aday arkadaşlarımla birlikte alacağımız sorumluluğun bilincini her koşulda taşıyacağımızdan şüpheniz olmasın”

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş