İnegöl Kent Konseyi, eğitimde İnegöl’e 10 sene hizmet eden etmiş Eskişehir’e bağlı Sarıcakaya Belediye Başkanı Sayın Faruk Güler’i makamında ziyaret etti ve Eskişehir Kent Konseyini yaptığı çalışmaları yerinde inceledi.
Ankara’da oturan 35 yaşındaki Emre Balcı, Türkiye ve farklı ülkelerden topladığı yaklaşık 4 bin oyuncak arabadan oluşan koleksiyonunu, evinin odasında özenle saklıyor. Bir firmada müdür olarak çalışan Balcı, çocukluğundan bu yana oyuncak arabalara ilgi duyduğunu söyledi. Koleksiyon oluşturmaya 21 yıl önce aldığı bir oyuncak arabayla başladığını dile getiren Balcı, o...
İnegöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği, köyden mahalleye dönüşen bölgelerde sabah namazı ve akabinde kahvaltı programı başlattı. Programın ilki Konurlar Mahallesi’nde gerçekleştirildi. ●Serhat ÇİÇEK
İnegöl’ün ilk ve tek alışveriş merkezi İnegöl AVM, 3. yaş gününe özel düzenlediği “333 Hediye Kampanyası” ile mutluluğunu, birbirinden güzel hediyeler aracılığıyla ziyaretçileriyle paylaştı.