Bankalar Caddesi’nde çift sıra parklanma sorunu çözülemiyor

Yayınlama: 28.02.2024
175
A+
A-

Nuri Doğrul Caddesi (Bankalar Caddesi) üzerinde vatandaşların gelişi güzel çift sıra parklanmalarından dolayı sürücüler zor anlar yaşıyor. Daralan yolda geçiş üstünlüğü için sürücüler mücadele ederken, bu konunun henüz çözülememesi tepkilere neden oluyor.

Nuri Doğrul Caddesi, sürücülerin çift sıra parklanmalar nedeniyle yaşadığı zorluklarla gündeme gelmeye devam ediyor. Bankalar Caddesi olarak da bilinen bu güzergahta çift şeritli yol, çift taraflı parklanmaların etkisiyle daralırken, bazı noktalarda tek şerit genişliğinde trafik akışı sağlanıyor.

Henüz herhangi bir çözüm çalışması yapılmazken, sürücüler yaşanan sorunlara tepkili. Çift sıra parklanmalar nedeniyle sıkışan trafik, özellikle yoğun saatlerde ulaşımı olumsuz etkiliyor.


Vatandaşlar, sorunun köklü bir çözüme kavuşturulması için bankaların Nuri Doğrul Caddesi’nden çıkarılarak başka bir noktaya taşınmasını öneriyor. Bu sayede cadde üzerindeki trafiğin rahatlayacağına inanan vatandaşlar, bu konuda çalışmaların yapılmasını bekliyor.

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş