İnegöllüler ‘gelmesin’ diyor

Yayınlama: 14.12.2022
1.827
A+
A-

İnegöl’de kadınlar tarafından düzenlenecek bir etkinliğe katılmak için İnegöl’e geleceği açıklanan Murat Övüç’ün etkinlik davetiyeleri sosyal medyadan paylaşılması ile İnegöl’den tepkiler yükselmeye başladı. Eşcinselliği ön planda tutması ile tepkileri üzerine toplayan Övüç’ün İnegöl’de sahne alacak olması, toplu tepkiye neden oldu.

Alınan bilgilere göre İnegöl’de kadınlar tarafından düzenlenecek olan bir etkinlik için daha önce eşcinsellik açıklamaları ile gündeme gelen Murat Övüç’ün geleceği açıklandı.

Sosyal medya üzerinden Övüç’ün katılacağı program ile ilgili davetiyeler paylaşılırken, tepkiler de yükselmeye başladı.

İnegöl’de birçok sosyal medya kullanıcısı, Övüç’ün daha önceki eşcinsellik açıklamaları nedeni ile tepkisini dile getirerek İnegöl’e gelmemesi gerektiğini ve iyi bir örnek olmadığını ifade etti.

PEKİ NELER SÖYLEMİŞTİ?

Daha önce konuk olduğu programlarda açıklamalarda bulunan Övüç, erkek arkadaşının Amerika’da yaşayan bir Ermeni olduğunu açıklamış ve tepkilere neden olmuştu.

Farklı bir programda ise Övüç, “Ablama ben eşcinselim dedim, ‘Bunu babama anneme anlatamayız’ dedi. Babam istedi diye evlendim. Ama iyi ki evlenmişim oğlum oldu. Babamın yanında hep kimliğimi sakladım. Gençlik fotoğraflarım hep sakalıdır. 10 yıl önce babam vefat ettikten sonra eşimden boşandım ve evden ayrıldım. Zincirimi kırmak istedim” ifadelerini kullanmıştı.

HABER: SERHAT ÇİÇEK

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.