UMUTELİ YETİM ÇOCUKLAR VE İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN KERMES DÜZENLEYECEK

Yayınlama: 31.05.2024
60
A+
A-

İnegöl Belediyesi ile Umuteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği iş birliğinde ilçedeki yetim çocuklar ve ihtiyaç sahipleri için kermes düzenlenecek.

İnegöl Belediyesi ile Umuteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği organizasyonuyla yetim çocuklar ve ihtiyaç sahibi aileler için kermes düzenleneceği açıklandı. 3 gün sürecek kermeste bayan ve çocuk giyimi üzerine ürünler yer alacak.

4-6 HAZİRAN ARASINDA DÜZENLENECEK


Konuya ilişkin İnegöl Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada, tüm ilçe halkı kermese davet edildi. Kermes hakkında şu ifadelere yer verildi: “Dayanışma ve yardımlaşmanın önemini vurgulamak amacıyla yetim çocuklarımız ve ihtiyaç sahibi ailelerimiz için İnegöl Belediyesi ile Umuteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği iş birliğinde kermes düzenlenecek. 4 Haziran Salı günü başlayacak kermes 3 gün sürecek ve 6 Haziran Perşembe günü son bulacak. Sani Konukoğlu Konferans Salonu Fuaye Alanı yapılacak kermesimiz 10.00-17.00 saatleri arasında açık olacak. Çocuk ve bayan giyim üzerine ürünlerin yer alacağı kermesten elde edilecek gelir ise yetim çocuklar ile ihtiyaç sahibi ailelerimiz için kullanılacak. Tüm ilçe halkımızı kermesimize davet ediyoruz.”

HABER: BİLAL KORKUTBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş