Komedi ‘Patron’

İnegöl Eğitim Sen tarafından hazırlanan ‘Patron’ adlı komedi oyunu izleyici ile buluştu. İlginin yoğun olduğu oyun 1,5 saat sürdü.

Komedi ‘Patron’
Yayınlama: 20.06.2014
859
A+
A-

Amaçlarının günlük hayatlarında birçok sıkıntı ile karşılaşan insanların yüzlerinde tebessüm oluşturmak olduğunu belirten İnegöl Eğitim Sen Başkanı Işıl Öğütçü, oyuna gösterilen ilgiden dolayı memnun olduklarını belirtti.

 

SİYASİ MESAJ

Tiyatro öncesi bir konuşma yapan İnegöl Eğitim Sen Başkanı Işıl Öğütçü, “İnegöl Eğitim Sen olarak Türkiye’de yaşanan birçok acı olayın üzerine insanları biraz da olsa güldürmek için bir komedi oyunu ortaya koyduk. Patron adlı bir oyun sergileyeceğiz. Oyunda bir mafya babasının hayatı anlatılıyor. Umarım Soma’da yaşanan olayları, yapılan usulsüzlükleri, hukuksuzlukları azıcık unuttururuz ve insanların yüzlerinde bir tebessüm oluştururuz. Bu projenin kadrosunda bulunan 18 arkadaşımız, yönetmenimiz Ayhan Şahin öncülüğünde 6 aylık bir çalışma sonucu böyle bir oyunu bu akşam bize sergileyecekler. Katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.