Parayı CHP’den alıyorlar

Yayınlama: 04.07.2023
67
A+
A-

CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol’dan Halk TV ve Sözcü TV’ye eleştiri geldi. Erol adeta itiraf niteliğinde bir açıklamada bulunarak, Halk TV ve Sözcü TV’nin parasının CHP’den geldiğini söyledi.

CHP’de seçimin ardından koltuk kavgası sürüyor

Parti içerisinde Kemal Kılıçdaroğlu’nun koltuğu bırakmasına yönelik sesler yükselirken, değişim ve dönüşüm açıklamaları da yapılıyor.


Seçimden sonra Kılıçdaroğlu’na yöneltilen eleştiri sesleri ise en çok Halk TV ve Sözcü TV’den yükselmişti. CHP’nin adeta sesi olarak bilinen iki kanal hakkında CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol’dan itiraf gibi açıklama geldi.

“Halk TV ve Sözcü TV parayı CHP’den alıyor”
Kurban Bayramı dolayısıyla Muğla’nın Köyceğiz ilçesine gelip partililerle bayramlaşan Erol, Halk TV ve Sözcü TV için zehir zemberek sözler sarfetti.

İki kanalın ihanet içerisinde olduğunu ve CHP tarafından fonlandığını belirten Erol şu ifadelerini kullandı:

“Kemal Kılıçdaroğlu tek suçluymuş gibi onu maalesef kötülemeye başladılar. Bunu ben özellikle basın için söylüyorum. Halk TV için söylüyorum, Sözcü TV için söylüyorum. İhanet çetesi arkadaşlar. Parayı CHP’den alıyorlar, Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanını, milletvekillerimizi, büyükşehir belediye başkanlarımızı kışkırtarak parti içinde sorgulama yaratmaya çalışıyorlar.”Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş