BUGÜN SON GÜN! ÖDEME YAPMAYAN YAPILANDIRMA HAKKINI KAYBEDECEK

Yayınlama: 31.07.2023
475
A+
A-

7440 Sayılı Kanun kapsamında İnegöl Belediyesi’ne yönelik borçlar için uygulanan yapılandırmada 1. ve ikinci taksit ödemeleri bugün sona eriyor. Taksit ödemesi gerçekleştirmeyenlerin yapılandırmalarının iptal olacağı ifade edilirken, İnegöl Belediyesi tahsilat veznelerinin bugün 19.00’a kadar hizmet vereceği açıklandı.

7440 Sayılı Kanun kapsamında İnegöl Belediyesine yapılan yapılandırma başvuruları neticesinde, yapılandırmaların birinci ve ikinci taksitinin son ödeme tarihi 31 Temmuz 2013 Pazartesi! Bugün sona erecek taksit ödemeleriyle ilgili İnegöl Belediyesi’nden vatandaşlara uyarı geldi. Ödeme yapılmaması durumunda yapılandırmaların iptal edileceği ifade edildi.

VEZNE ÇALIŞMA SAATLERİ UZATILDI


Konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: “7440 Sayılı Kanunla Belediyemize yapmış olduğunuz yapılandırmanın birinci ve ikinci taksitinin son ödeme tarihi bugündür. 1. taksitlerin gününde ödenmemesi halinde yapılandırma hakkınız sonlandırılacaktır. Taksitle ödeme seçeneği tercih edildiği halde, bugün yapılandırılan tutarın tamamının peşin olarak ödenmesi durumunda ise peşin ödeme indiriminden yararlanılabilecektir. Ayrıca Ek Hizmet Binamızda yer alan tahsilat veznelerimiz bugün için vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması adına 19.00’a kadar hizmet vermeye devam edecektir. Aynı zamanda ödemelerinizi https://ebelediye.inegol.bel.tr/Giris/Index/?returnURL=/Borc/Index adresi üzerinden online olarak da yapabilirsiniz.”

HABER: BİLAL KORKUTBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş