‘Durmak yok yola devam’

Yayınlama: 29.05.2023
33
A+
A-

AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kesin zaferinin ardından İnegöllü vatandaşlara seslendi. Durmuş, gönül coğrafyasının da yakından takip ettiği seçimlerle ilgili açıklamalarda bulunarak, “zafer ile kapattığımız bir seçim dönemini bugün itibariyle geride bırakarak önümüzdeki seçimler için, millete hizmet yolunda rehavete kapılmadan çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Halka hizmet Hakka hizmet şiarıyla çıktığımız bu yolda bizler için durmak yok yola devam” dedi.

Türkiye tarihinde ilk defa gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Seçimleri 2. Tur’unda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na karşı galip geldi.

default

Seçimin sonlanmasının ardından İnegöl’de binlerce vatandaş sokaklara çıkarak zaferi doyasıya kutladı.

AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş ise, seçimlerin ardından İnegöllü vatandaşlara teşekkür etti.

Seçimi değerlendiren Durmuş, şu ifadeleri kullandı:

“28 Mayıs Pazar günü gerçekleştirdiğimiz ve Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri sonuçlarının tüm milletimize ve devletimize hayırlı olmasını diliyorum. Tüm dünyanın ve özellikle gönül coğrafyamızın gözünün Türkiye’de olduğu seçim süreci sonrasında, Cumhurbaşkanımız ve Liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan milletimizin iradesi ile kesin bir zafer kazanmış ve yeniden Cumhurbaşkanımız olarak seçilmiştir. Seçim süreci içerisinde bizlere destek olan, sandıklara koşarak Cumhur İttifakı adına Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a oy veren, sonuçların açıklanması ile sokaklarda bizlerle beraber zafer coşkumuza eşlik eden tüm İnegöllü hemşerilerimize sonsuz teşekkür ediyorum”

Bu seçimlerle, din, dil, ırk ayrımı yapmadan tüm kesinlerin kucaklandığını belirten Durmuş,

“Bilinmesini isterim ki; bu coşku sadece bir seçim kazanma coşkusu değil, vatan millet aşkının milletimizde oluşturduğu engin duyguların bir yansıması, sadece Türkiye değil, tüm Türk ve İslam coğrafyasında, son yüzyılda mahsun ve boynu bükük kalmış, hakları gasp edilmiş ve birbirinden koparılmış toplumların liderini yeniden kucaklama coşkusudur. Dili, dini, ırkı ne olursa olsun görmezden gelinenlerin sesi olan dünya liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmama coşkusudur. Dünya üzerinde yapılan kara propagandalara en güzel cevabı sandıkta verdiğimiz, ülkemizin birlik ve beraberliğine uzanan kirli elleri bir kez daha kırdığımız, seçim kazanmak uğruna her yolu mübah görenlere milli duruşun ne olduğunu hep birlikte gösterdiğimiz 28 Mayıs 2023 siyasi tarihimizde ders alması gerekenlerin bakması gereken bir tarih olarak yerini almıştır” dedi.

Durmuş, sözlerini şu ifadelerle sonlandırdı:

“Bizler Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği gibi; zafer ile kapattığımız bir seçim dönemini bugün itibariyle geride bırakarak önümüzdeki seçimler için, millete hizmet yolunda rehavete kapılmadan çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Halka hizmet Hakka hizmet şiarıyla çıktığımız bu yolda bizler için durmak yok yola devam”

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.