İnegölspor’dan Aktaş’a ziyaret

Yayınlama: 04.07.2023
60
A+
A-

İnegölspor Kulüp Başkanı Osman Sevim ile yönetim kurulu üyeleri, protokol ziyaretleri kapsamında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve İnegölspor Onursal Başkanı Alinur Aktaş’ı makamlarında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Osman Sevim, “Bizleri kabul ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Yönetim kurulumuzla birlikte İnegölspor’umuza en iyi şekilde hizmet etmek adına göreve talip olduk. Bu doğrultuda kulübümüze kalıcı gelirler sağlamak adına ciddi adımlar attık ve atmaya da devam ediyoruz. Şu anda da yoğun bir şekilde transfer çalışmalarına yöneldik. Kulübümüze katkı sağlayacağına inandığımız oyuncular ile temas halindeyiz. Birçoğu ile anlaşmamız bitmek üzere. Yakın zamanda anlaştığımız oyuncularımızı kamuoyuna duyuracağız. İnşallah hem sportif açıdan hem de mali açıdan başarılı bir sezon geçireceğiz. Büyükşehir Belediyesi olarak İnegölspor’umuza çok güzel bir tesis kazandırdığınız için sizlere camiamız adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise yönetim kurulumuza başarılar dileyerek,

“Kongreniz hayırlı uğurlu olsun. Bursa’mızın her takımı bizim için çok değerli. Bu manada elimizden gelen desteği tüm takımlarımıza vermeye çalışıyoruz. Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak, spor’un ve sporcunun her daim yanındayız. İnşallah tüm takımlarımız liglerinde başarılı olur ve Bursa’mızı en iyi şekilde temsil ederler. Sizlere ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Başta Bursaspor’umuz olmak üzere İnegölspor’umuza, Karacabey Belediyespor’umuza, Yıldırım Spor’umuza, Kafkaspor’umuza ve tüm amatör kulüplerimize yeni sezonda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.